01 – Co je Aliexpress a proč tady nakupovat

0
2328

Aliexpress. Co to je? Všimla jsem si, že někteří z Vás neznají Aliexpress.com nebo se tam dokonce bojí nakupovat 🙂 Chápu, že je to pro Vás nové a nevíte, co od toho můžete očekávat. Proto jsem si pro Vás připravila sérii návodů a videí o nakupovaní na Aliexpress a doufám, že Vám nakupování  zjednoduším a zpříjemním.

 

 

Co je Aliexpress a proč tady nakupovat?

Je to katalog čínských výrobců a prodejců různého zboží. Aliexpress.com si dal za cíl sjednotit, co nejvíce výrobců a prodejců na jednom místě. Na stránkách najdete více než milión druhů zboží. Najdete zde úplně vše, co Vás napadne. Dokonce mě překvapilo, že si tam můžu koupit i světla do auta, elektroniku, oblečení, vybavení domácnosti, dekorace, zahradní nábytek a mnoho dalšího. Výhodou je, že u hodně zboží je poštovné do ČR zdarma.

 

Aliexpress vs e-shopy a slevové portály

Mnoho českých výrobců a slevových portálů prodává toto zboží tady v České republice. To je také jeden z hlavních důvodů proč jsem se rozhodla Vám Aliexpress představit a umožnit Vám, tak stejnou možnost nakoupit si levné a kvalitní zboží z Číny. Například já sama jsem si na slevovém portálu zbožomat.cz koupila náramek za 100 Kč, ale na Ali ho můžete koupit za necelý dolar, tj. zhruba 20 Kč. Další aktuální příklad je tato krásná šala. Na Ali ji koupíte za cca 143 Kč a na zbožomat.cz ji prodávají v „akci“ za 329 Kč. Tj. rozdíl 189 Kč.

 

Na zbozomat.cz

Co je Aliexpress Zbozomat

 

 

Na Aliexpress

Co je Aliexpress

 

V tomto videu Vám ukážu, jak se můžete sami na portál podívat a v následujícím videu už si ukážeme, jak se na Ali zaregistrovat. Do vyhledávače jednoduše napíšete Aliexpress.com. Tady už vidíte úvodní stránku, která je plná akčních nabídek prodejců. Po levé straně je panel s kategoriemi, ve kterých můžete dále vyhledávat a filtrovat dle potřeby. Uprostřed vyskakují akční nabídky a po pravé straně jsou časově omezené nabídky. Níže jsou zobrazeny nejprodávanější výrobky tohoto týdne. Dále je zde nabídka nových výrobků, ale když na ni kliknete, tak se dostanete do stálé nabídky, jako kdyby jste šli klasickou cestou. Tato sekce je pro různé značkové zboží, povlečení, oblečení, elektroniku a další. A dále zde najdete kontakty na zákaznický servis Aliexpress a pravidla nakupování na Aliexpress.

Aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

 

 

 

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno