25 – Jak vytvořit snapshot objednávky z Aliexpress

1
526

4. Vytvořili jste snapshot

Po kliknutí na odkaz se Vám otevřel snapshot. Teď už stačí zkopírovat odkaz z prohlížeče a vložit ho kam potřebujete. Každý tedy uvidí za kolik jste si daný produkt koupili, jakou barvu jste si objednali nebo velikost produktu. Pokud je produkt u daného prodejce vyprodaný, tak si můžete podle klíčových slov najít stejný produkt u jiného prodejce. Jestli jsou šaty ještě aktivní zjistíte tak, že kliknete na View current product.

 

Jak udelat snapshot na Aliexpress 7

Jak udelat snapshot na Aliexpress 5

 

5. Zobrazení aktivního produktu

Pokud jsou šaty ještě v prodeji, tak se Vám takto zobrazí. Někdy se může stát, že tam bude napsáno Sorry, this item is no longer available. Což znamená, že tento produkt již není k dispozici.

 

Jak udelat snapshot na Aliexpress 6

 

SNAPSHOT je jedinečný odkaz, který slouží jako potvrzení o Vaší objednávce. Snapshot se Vám bude hodit, pokud chcete nějaké zboží prodat nebo zaslat někomu odkaz na zboží, jehož odkaz už není funkční. Všichni chceme levně nakoupit, ale někdy nám nesedne velikost. Své zboží můžete prodat na www.AliManiacky.cz 🙂 I tam se Vám bude hodit znalost jak vytvořit snapshot 🙂

 

Dále by Vás mohl zajímat návod o Prodloužení ochranné lhůty na Aliexpress nebo článek o Dekorativní kosmetika z Aliexpress.

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno