28 – Jak získat slevové kupóny na Aliexpress

0
3496


Pokud nakupujete na Aliexpress, tak jste už ušetřili hodně peněz. Díky našim návodům se umíte vyhnout podvodníkům na Aliexpress a dnes se dozvíte, jak ještě více ušetřit. Řeč bude o slevových kupónech, které můžete na Aliexpress získat. Pro získání Aliexpress kupónů doporučujeme sledovat naše stránky, protože o každé speciální akci Vás vždy včas informuje.

Jak můžu získat slevové kupóny?

Na Aliexpress existují dva typy slevových kupónů.

Aliexpress kupóny vydává přímo Aliexpress pod záštitou www.Alibaba.com. Nejčastěji se s takovými kupóny setkáte během akcí, které Aliexpress pořádá. Například slevový den 11.11. nebo když slaví nějaké výročí nebo během akce pro mobilní aplikace. Abyste mohli kupón uplatnit, tak většinou musíte nakoupit zboží za určitou sumu.

Kupóny prodejců můžete získat přímo u konkrétního prodejce a využít je můžete také jen u daného prodejce. Prodejce si také může určit, že kupón můžete nakoupit pouze když u něj uděláte nákup například za  10 dolarů.

Kde slevové kupóny najdu?

Tady je odkaz na seznam slevových kupónů prodejců. Po kliknutí na odkaz se dostanete na tuto stránku, kde najdete stovky kupónů od prodejců na Aliexpress. Vyberte si, který kupón se Vám líbí nejvíce a klikněte na něho. Na obrázku vidíte, že jeden prodejce nabízí více kupónů. Vedle obrázku je napsaný název daného obchodu/prodejce. My jsme klikli na kupón od prodejce Fashion Mens Wardrobe.

 

Kupony na Aliexpress slevove

 

Po kliknutí na vybraný kupón se dostanete do seznamu kupónů daného prodejce.  Vyberte si slevový kupón a klikněte na něho – Get coupon now. 

 

Kupony na Aliexpress slevove

 

Následně se Vám zobrazí tato hláška. Oznamuje Vám, že jste získali kupón prodejce na US $ 5 a můžete ho použít pouze v obchodě tohoto prodejce. Dále tam vidíte datum do kdy je slevový kupón platný. V tomto případě je to do 13. listopadu 2016. Pokud chcete kupón použít okamžitě, tak klikněte na Use Coupon Now nebo se můžete na něho podívat přes View My Coupons.

 

Kupony na Aliexpress slevove

 

Na seznam všech svých slevových kupónů se můžete podívat kdykoliv přes hlavní panel My Aliexpress a dále záložka My Orders -> My Coupons. Slevové kupóny máte rozdělené na Aliexpress Coupons a na Seller Coupon. Kupón, který jsme právě získali vidíte níže. Doporučuji kontrolovat tuto záložku, protože můžete na kupóny zapomenout a po uplynutí jejich platnosti už je nemůžete využít. Platnost kupónu se nedá nijak prodloužit.

 

V řádku Validity period vidíte od kdy do kdy Vám kupón platí. Can be used on Vám říká, na co můžete kupón použít. V tomto případě na vše z obchodu prodejce. Coupon name je v tomto případě název obchodu prodejce. A v posledním řádku Coupon status vidíte jestli je ještě kupón platný. 

 

Kupony na Aliexpress slevove

 

Sledujte naše stránky, protože v dalším návodu Vám ukážeme jak s takovým kupónem zaplatit. A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1000 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

 

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno