36. Vyhledání zboží pomocí Vaší fotky v aplikaci

Autor: Český Aliexpress
Středa, 9 Květen, 2018

Komentáře: přidej komentář.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdičky (Hlasů: 2 432 , Průměr: 5,00)

Vyhledávání zboží je jedním z nejčastějších dotazů. Pokud jste četli naše návody a články, tak víte, že vyhledávat zboží můžete různými způsoby. Novinka v podobě vyhledávání pomocí fotek v mobilní aplikaci, se opravdu povedla. Vyzkoušejte to a uvidíte sami.

Vyhledávání podle obrázku přes Google Jak vyhledávat na Aliexpress obecně

 

 

1.Otevřete si mobilní aplikaci

Abyste si vyhledali zboží, které hledáte, tak si musíte nejdříve otevřít mobilní aplikaci Aliexpress. Klikněte do vyhledávacího okna, kde ukazuje červená šipka.

 

mobilni-aplikace-vyhledavani-obrazku-fotek-aliexpress-2

 

2. Klikněte na obrázek fotoaparátu

V pravém horním rohu klikněte na obrázek, který znázorňuje fotoaparát, viz červená šipka. Tato funkce Vám umožní vyfotit Vámi hledané zboží. Pokud nemáte možnost zboží vyfotit, ale máte fotografii výrobku v galerii, tak klikněte na obrázky, kam ukazuje žlutá šipka.

 

mobilni-aplikace-vyhledavani-obrazku-fotek-aliexpress-2

3. Fotka hledaného zboží

 

Na obrázku vidíte, jak to vypadá, když jste zvolili funkci pořízení fotografie. Obrázek můžete před uložením oříznout a když jste hotovi, tak klikněte na Done.

mobilni-aplikace-vyhledavani-obrazku-fotek-aliexpress-3

 

 

4. Automatické vyhledávání zboží

Aliexpress aplikace začne vyhledávat stejnou nebo podobnou věc ve svém katalogu výrobků. Zobrazí se Vám produkty, které se nejvíce shodují s Vámi nahraným nebo vyfoceným zbožím.

 

mobilni-aplikace-vyhledavani-obrazku-fotek-aliexpress-2

 

 

Tato funkce je možná pouze na mobilní aplikaci. Nezapomeňte si nainstalovat aktuální verzi mobilní aplikace.

Mobilní aplikace Aliexpress

 

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1700 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.


alisuperstar-logo

POZOR: Bez této pomůcky raději na Aliexpress nenakupujte! Co všechno pomůcka umí?

1. Srovnává ceny produktů

2. Zobrazí cenovou historii produktů

3. Přepočítá ceny na české koruny - Kč

4. Ověří důvěryhodnost prodejce

5. Vyhledává podle obrázků

6. Odkazy na značkové zboží

7. Hlída Vám ochrannou lhůtu

Více informací najdete na www.AliSuperstar.cz a taky v našem podrobném článku , kde vysvětlujeme, co všechno doplněk umí a jak ho používat.

Přidat do prohlížeče CHROME

Přidat do prohlížeče OPERA

Přidat do prohlížeče MOZILLAZapojit se do diskuze

Český Aliexpress a nákupy z Číny? Naše návody v češtině Vám pomůžou s nákupy na Aliexpress. Kvalitní články a naše recenze vybírají ty nejlepší obchody na Aliexpress.

Český Aliexpress - Ali v češtině

Více:
skolni batoh spiderman aliexpress
Školní batoh nebo aktovka z Aliexpress

Pokud jste ještě Vašemu prvňáčkovi nekoupili školní aktovku nebo školní batoh, tak je ten nejvyšší čas! Vybrali jsme pro Vás...

Zavřít