36. Vyhledání zboží pomocí Vaší fotky v aplikaci

0
2906

Vyhledávání zboží je jedním z nejčastějších dotazů. Pokud jste četli naše návody a články, tak víte, že vyhledávat zboží můžete různými způsoby. Novinka v podobě vyhledávání pomocí fotek v mobilní aplikaci, se opravdu povedla. Vyzkoušejte to a uvidíte sami.

Vyhledávání podle obrázku přes Google Jak vyhledávat na Aliexpress obecně

 

 

1.Otevřete si mobilní aplikaci

Abyste si vyhledali zboží, které hledáte, tak si musíte nejdříve otevřít mobilní aplikaci Aliexpress. Klikněte do vyhledávacího okna, kde ukazuje červená šipka.

 

mobilni-aplikace-vyhledavani-obrazku-fotek-aliexpress-2

 

2. Klikněte na obrázek fotoaparátu

V pravém horním rohu klikněte na obrázek, který znázorňuje fotoaparát, viz červená šipka. Tato funkce Vám umožní vyfotit Vámi hledané zboží. Pokud nemáte možnost zboží vyfotit, ale máte fotografii výrobku v galerii, tak klikněte na obrázky, kam ukazuje žlutá šipka.

 

mobilni-aplikace-vyhledavani-obrazku-fotek-aliexpress-2

3. Fotka hledaného zboží

 

Na obrázku vidíte, jak to vypadá, když jste zvolili funkci pořízení fotografie. Obrázek můžete před uložením oříznout a když jste hotovi, tak klikněte na Done.

mobilni-aplikace-vyhledavani-obrazku-fotek-aliexpress-3

 

 

4. Automatické vyhledávání zboží

Aliexpress aplikace začne vyhledávat stejnou nebo podobnou věc ve svém katalogu výrobků. Zobrazí se Vám produkty, které se nejvíce shodují s Vámi nahraným nebo vyfoceným zbožím.

 

mobilni-aplikace-vyhledavani-obrazku-fotek-aliexpress-2

 

 

Tato funkce je možná pouze na mobilní aplikaci. Nezapomeňte si nainstalovat aktuální verzi mobilní aplikace.

Mobilní aplikace Aliexpress

 

A aby pro Vás bylo nakupování na Aliexpress, co nejjednodušší, tak doporučujeme stránky www.AliRecenze.cz. Můžete tam přidávat recenze na zboží zakoupené na Aliexpress. Už teď tam najdete přes 1700 recenzí od ostatních nakupujících. Dále je zde pro Vás připravená rozsáhlá diskuze o Aliexpress. Nemusíte se bát na cokoliv zeptat 🙂 Pokud hledáte ověřené prodávající a produkty, tak ty najdete v sekci produkty na www.CeskyAli.cz. Pro další super tipy a vychytávky o nakupování na Aliexpress se přidejte na FB stránku Aliexpress – Realne fotky & InspirationA jestli Vám nesedla velikost objednaného oblečení nebo jste si jen objednali větší balení doplňků do domu, tak je prodejte v Aliexpress BAZARU na stránce www.AliManiacky.cz.

Databáze odpovědí Aliexpress

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno